„PAŽINK SAVE” RENGINIAI VAIKAMS KLAIPĖDOJE

stovyklos vaikams muzika

„PAŽINK SAVE” – STOVYKLOS IR SAVAITGALIO MOKYKLĖLĖ

„PAŽINK SAVE“ organizuoja šiuos renginius vaikams Klaipėdoje: stovyklas bei savaitgalio mokyklėlę. „PAŽINK SAVE“ renginių programa labai įdomi ir įvairi. Nes ilgos darbo su vaikais patirties dėka, atradome ir atrinkome pačias patraukliausias veiklas: aikido – kovos menai, žongliravimas, riedlenčių sportas, teatro dirbtuvės „Aš Čia“, muzikos užsiėmimai su būgnais, orientaciniai žaidimai.

„PAŽINK SAVE“ RENGINIŲ VAIKAMS TIKSLAS

„PAŽINK SAVE“ stovyklos vaikams bei savaitgalio mokyklėlės tikslas yra padėti jaunajai kartai atrasti savo talentą ir aistrą. Išbandydami įvairius užsiėmimus, vaikai giliau susipažįsta su skirtingomis profesijomis bei veiklos sritimis. „Pažink save“ stovyklose suteikiamos galimybės vaikams rinktis nuo sporto, amatų iki meno bei akademinių užsiėmimų. Šia įvairove siekiame padėti vaikui atrasti mėgstamiausią veiklą ar būrelį, kuris ateityje galbūt taps jo profesija ar hobiu.

„PAŽINK SAVE“ PADEDA ATSISKLEISTI VAIKO KŪRYBIŠKUMUI

Kartais tėvai galvoja, kad jeigu neužsiima jokiais menais, jie nėra kūrybiški ir jų vaikai – taip pat. O ir pats kūrybiškumas šiais informacinių technologijų laikais nėra reikalingas. Tačiau tai netiesa. Julia Cameron knygoje „Kaip ugdyti vaikų kūrybingumą“ sako, kad visi žmonės yra kūrybingi. Ši savybė yra labai reikalinga, nes daugumą monotoniškų darbų šiais laikais gali atlikti robotai ir ateityje robotai perims vis daugiau mechaninių darbų. Todėl didžiosios pasaulio korporacijos samdo menininkus, kad šie išmokytų jų darbuotojus kūrybiškumo.

     http://www.stovyklos.info renginių programa vaikams padeda atskleisti įgimtą kūrybiškumą. Kiekvienas vaikas turi daug kūrybinio potencialo, kurį ne visada pavyksta atskleisti mokykloje. „PAŽINK SAVE“ stovyklos ir mokyklėlės vadovai siekia, kad vaikai būtų pačiais savimi ir pasirinktų patys jiems labiausiai patinkančius užsiėmimus. Todėl stovykloje berniukai kartais pradeda piešti, mergaitės susidomi aikido – kovos menais. O visi dalyviai skatinami išlaikyti atvirą, kūrybišką, smalsų požiūrį į juos supantį pasaulį.

„PAŽINK SAVE“ RENGINIAI VAIKAMS VYKSTA KLAIPĖDOJE

http://www.stovyklos.info stovyklos vaikams ir mokyklėlė vyksta Klaipėdos mieste, todėl asmeninį tobulėjimą lydi šio nuostabaus krašto pažinimas. Organizuojamos išvykos į žymias Klaipėdos vietas, orientacinės žaidynės bei kelionės į Neringos regioną, kur jaunuoliai ne tik gali mėgautis gamta, bet ir pažinti turtingą kultūrinį paveldą. Stovyklose „PAŽINK SAVE“ gali dalyvauti vaikai ir iš kitų miestų, nes jie gauna maitinimą bei nakvynę. Stovyklos programa skirta vaikams nuo 7 m. iki 18 m. tačiau nors ir dalyvauja skirtingo amžiaus vaikai, tačiau nė vienam nebūna nuobodu. Nes dalyviai suskirstomi į skirtingas grupes pagal amžių ir pomėgius ir gali pasirinkit jiems labiausiai patinkantį užsiėmimą.

„Pažink save“ stovyklos vaikams vyksta ne tik vasarą, bet ir per visas atostogas. Jūs galite rinktis rudens stovyklą, žiemos, pavasario ar vasaros stovyklą.

     Prašome registruotis į artimiausią „Pažink save“ renginį: stovyklą vaikams ar savaitgalio mokyklėlę Klaipėdoje:  https://stovyklos.info/#registracija