Privatumo ir (angl. Cookies) slapukų politika

 

Svetainės savininkas

Pavadinimas: VšĮ „Asmenybės ugdymo kultūros centras“

Įm. kodas: 304158883

Adresas: Sausio 15-osios g. 24-195, LT-91124 Klaipėda

Kontaktinis tel. nr.: +37061577132

Kontaktinis el. pašto adresas: infočstovyklos.info

 

VšĮ „Asmenybės ugdymo kultūros centras“ (toliau – Įmonė) gerbia visų klientų ir šios svetainės lankytojų (toliau – Klientai) privatumą ir įsipareigoja užtikrinti asmens duomenų apsaugą ir saugumą, naudojantis visomis Įmonės teikiamomis paslaugomis, lankantis www.stovyklos.info (toliau – Svetainė) bei naudojantis joje esančia savitarnos sistema (toliau – Savitarna).

 

Kada Įmonė renka jūsų duomenis?

Įmonės Savitarnos Svetainėje renkami ir tvarkomi registracijos metu pateikti duomenys, kai asmuo Savitarnoje užpildo registracijos lentelę ir užregistruoja  asmenį į stovyklas ar kitus renginius.

 

Kada Įmonė renka ir kaip ji naudoja asmens duomenis?

Informacijos registravimas yra būtinas norint sudaryti sutartį (rezervuoti) mūsų Įmonėje ir teikti jums paslaugos pranešimus apie stovyklas ir kitus renginius.

Dėl to paprašys nurodyti dalyvio vardą, pavardę, miestą, gimimo datą arba amžių. Įmonė prašo dalyvio vieno iš tėvų arba globėjų el. pašto adreso, telefono numerio, kad galėtų greitai su jumis susisiekti, jei dėl registracijos kiltų kokių nors problemų. Jei asmuo sutinka, Įmonė taip pat renka informaciją apie maisto pageidavimus ir iš kur sužinojo apie vykstančias stovyklas ar kitus renginius.

 

Kaip Įmonė saugo jūsų asmens duomenis?

Jums užregistruojant, Įmonė naudoja saugią tarnybinės stoties programinę įrangą, kuri prieš išsiunčiant jūsų įvestus duomenis Įmonė juos užšifruoja. Šis šifravimas užtikrina, kad informacija yra tinkamai apsaugota nuo neteisėto perėmimo.

 

Kiek laiko Įmonė saugo jūsų asmens duomenis?

Įmonė saugo Jūsų asmens duomenis ne ilgiau, negu to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai ar numato teisės aktai, jeigu juose yra nustatytas ilgesnis duomenų saugojimas. Asmens duomenys paprastai saugomi tol, kol iš sutartinių santykių gali kilti pagrįstų reikalavimų, garantinių įsipareigojimų arba kiek tai reikalinga Įmonės teisėtiems interesams įgyvendinti ir apsaugoti. Nereikalingi asmens duomenys sunaikinami. Įmonė imasi visų galimų priemonių užtikrinti, kad asmens duomenys būtų tvarkomi tiksliai, sąžiningai ir teisėtai, kad jie būtų tvarkomi tik nustatytais tikslais, griežtai laikantis teisės aktuose nustatytų aiškių ir skaidrių asmens duomenų tvarkymo reikalavimų.

 

Ar norite gauti daugiau informacijos apie savo duomenis?

Jūs visada galite susisiekti su Įmone dėl jos užregistruotų duomenų ir paprašyti Įmonės surinktų ir tvarkomų asmens duomenų. Taip pat raginame susisiekti su Įmone, jei norėtumėte, kad Įmonė ištaisytų, pašalintų ar užblokuotų netikslią informaciją.

Maloniai prašome siųsti prašymus ar klausimus adresu info@stovyklos.info

Jei užsisakėte Įmonės el. pašto naujienlaiškį, visada galite jo atsisakyti susisiekę nurodytu el. pašto adresu.

 

Slapukai

 

Kas yra slapukai?

Slapukai yra nedideli informaciniai failai, kuriuos siunčia Svetainė ir kurie yra saugomi kompiuteryje arba įrenginyje, kuriuo naudodamiesi naršote Svetainėje.

 

Kam skirti slapukai?

Slapukai padeda atpažinti įrenginį kitų jo prisijungimų metu ir taip pagerinti naudotojo naršymo patirtį. Be to, jie taip pat padeda analizuoti Svetainės veikimą ir suprasti, kaip naudotojai naudojasi Svetainėje. Naudojant slapukus surinkta informacija yra anonimiška.

 

Svetainėje naudojamų slapukų tipas

Svetainėje naudojami analitiniai slapukai.

 

Analitiniai slapukai. Šie slapukai mums padeda suprasti, kaip naudotojai naršo Svetainėje, kad galėtume patobulinti ir pagerinti Svetainės veikimą. Naudojant šiuos slapukus surinkta informacija yra anonimiška. Analitiniai slapukai, kuriuos mes naudojame šioje Svetainėje, yra „Google Analytics“. „Google Analytics“ naudoja vadinamuosius slapukus, tekstinius duomenis, saugomus jūsų kompiuteryje, siekdama padėti analizuoti Svetainės veikimą. Informacija, kurią slapukas sukuria pagal tai, kaip jūs naudojatės Svetaine (įskaitant jūsų IP adresą), bus siunčiama į vieną iš „Google“ serverių JAV ir ten saugoma. „Google“ naudos šią informaciją vertindama tai, kaip jūs naudojatės Svetaine, rengdama ataskaitas apie Svetainės veiklą interneto Svetainės operatoriui ir teikdama kitas paslaugas, susijusias su Svetainės veikla ir internetu. Be to, „Google“ taip pat gali perduoti šią informaciją trečiosioms šalims, jeigu tai yra būtina pagal įstatymą, arba jeigu trečiosios šalys apdoroja informaciją „Google“ vardu. „Google“ nesies jūsų IP adreso su jokiais kitais „Google“ turimais duomenimis. Jūs galite atsisakyti slapukų naudojimo, pakeitę savo naršyklės nustatymus. Tačiau atkreipiame jūsų dėmesį, kad tokiu atveju jūs negalėsite naudotis visomis šios Svetainės funkcijomis. Naudodami „Google Analytics“ šiame tinklalapyje, jūs sutinkate, kad jūsų duomenis pirmiau aprašytais tikslais naudotų „Google“.

 

 

Slapukai įdiegiami pradedant naršyti Svetainėje:

 

Pavadinimas   Tikslas

  1. PHPSESSID Techniniai slapukai, užtikrinantys tinkamą Svetainės peržiūrą.
  2. __utma Analitiniai „Google Analytics“ slapukai, skirti naudotojams ir sesijoms atpažinti.
  3. __utmb Analitiniai „Google Analytics“ slapukai, skirti naujiems duomenų valdymo seansams ir apsilankymams Svetainėje atpažinti.
  4. __utmc Analitiniai „Google Analytics“ slapukai, skirti nustatyti, ar naudotojas iš naujo apsilankė ar atliko naują duomenų valdymo sesiją.
  5. __utmz Analitiniai „Google Analytics“ slapukai, skirti interneto duomenų srauto šaltiniui, nustatančiam, kaip naudotojas pasiekė Svetainę, saugoti.
  6. __utmv Analitiniai „Google Analytics“ slapukai, naudojami kai kuriems demografiniams naudotojų duomenims išskirti.

 

Naudotojas gali rasti daugiau informacijos apie slapukus čia:

https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/analyticsjs/cookie-usage

 

Jeigu turite klausimų ar pasiūlymų, rašykite mums info@stovyklos.info